Nodarbības

TRENIŅI MĀMIŅĀM

Pirmdienās, trešdienās un piektdienās 10:30

Gaidīsim māmiņas uz kopīgajiem treniņiem ar bērniem! Treniņi ir pielāgoti dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem - vingrojam ar hantelēm, gumijām, stepa soliem un citu inventāru. Bērni dzīvojās tajā pašā zālē, kurā vingro mammas un/vai rotaļu istabā. Arī bērniem ir interesanti iepazīt jaunu vidi un citus bērnus. Esam atvērti un draudzīgi, rūpējamies par bērnu drošību, lai mammas var vingrot un neuztraukties. Protams, var nākt arī bez bērniem vai var nākt vairāk par vienu bērnu un dažādos vecumos, jo speciālu ierobežojumu nav :)

Cena: 10 eiro

VĒLOS PIETEIKTIES TRENIŅIEM MAMMĀM

ONLINE un VIDEO TRENIŅI + 30min BONUSS

ONLINE nodarbības notiek 7:50 pēc Latvijas laika! 1dienās vingrojam INTERVAL, 3dienās CARDIO MIX un 5dienās VERVE nodarbības. Treniņu aprakstus atradīsi zemāk. Dienu pirms ONLAINA treniņiem uz vingrotāja epastu tiek nosūtīts Zoom links ar iepriekš vingrotās nodarbības video ierakstu! Nedēļā tiek aktivizēti trīs 50 minūšu gari video treniņi: INTERVAL, CARDIO MIX un VERVE. Katru nedēļu 3 jauni video treniņi, kuri neatkārtojas, tāpēc garlaicīgi nebūs :) Izmantojam 1-2kg hanteles, gumiju, krēslu un paklāju. Super speciālo ekipējumu Tev nevajadzēs.

BONUSS!!! 30 dienu abonementa ietvaros Tu saņemsi BEZMAKSAS trīs video treniņus 30min garumā (cardio, sēža, korsete) un 30min Zoom individuālo atbalsta sesiju, kurā varēsi jautāt par vingrojumu pareizu tehniku, uzturu, motivāciju un daudz ko citu!

Gaidu Tavu pieteikumu un tuvākajā laikā sazināšos ar TEVI!

VĒLOS PIETEIKTIES ONLINE un VIDEO TRENIŅIEM

TRENIŅI BĒRNIEM 7-13 GADI

3DIENĀS un 5DIENĀS pl.16:00 pie mums studijā norisinās vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi bērniem vecuma grupā no 7 līdz 13 gadiem. Treniņos bērni vingro individuāli, pāros vai komandā, piemēram, stafetēs. Veicam vingrinājumus pa apli, intervālos un citos veidos, lai bērniem fiziskās aktivitātes sagādā prieku, azartu un vēlēšanos sportot! Nodarbību iesākam ar iesildīšanos, tad seko galvenā daļa, kurā vingro visaktīvāk. Nobeigumā atsildīšanās - pastiepšanās un mobilitātes uzdevumi.

Cena: 30 dienu abonements 45€ vai 1x apmeklējums 10€

VĒLOS PIETEIKT BĒRNU TRENIŅAM

Privātais treniņš 60min

Treniņos tiek pievērsta uzmanība katra vingrotāja fiziskajai sagatavotībai un tehnikai. Vingrotājam tiek sagatavots plāns viņa izvirzītajam mērķim!

VĒLOS PIETEIKTIES PRIVĀTAJAM TRENIŅAM

CARDIO MIX

CARDIO MIX nodarbībā tiek nostiprināta sirds un asinsvadu veselība, attīstīta spēka izturība un ķermeņa muskulatūra. Vidējas intensitātes nodarbība, kurā tiek izmantots savs ķermeņa svars un dažāds papildu inventārs (hanteles, gumijas, stepa soli). Vingrinājumu grūtības pakāpi un intensitāti iespējams pielāgot individuāli, katra vingrotāja fiziskajai sagatavotībai. CARDIO MIX nodarbībā tiek apvienoti aerobikas soļi ar dažādiem spēka un kardio tipa uzdevumiem.

Nodarbību vada Madara

VERVE

DCH Training koncepta nodarbība, ķermeņa un prāta mieram. VERVE uzlabo lokanību un nostiprina dziļo muskulatūru. Nodarbībā tiek apvienoti labākie Yogas, Pilates un citu Body&Mind sistēmu vingrinājumu pamatprincipi. VERVE palīdz atjaunoties pēc intensīvas ikdienas steigas, kā arī iepazīstina ar kustību prieku!

Nodarbību vada Madara

PILATES

Zemas intensitātes nodarbība, kuras rezultātā tiek tonizēta visa ķermeņa muskulatūra. Īpaša uzmanība pievērsta dziļo muskuļu grupu stiprināšanai. Nodarbība skaistai stājai un veselai mugurai. Piemērota ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa.

Nodarbību vada Dace

ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

Nodarbības laikā tiek pielietoti muskuļus spēcinošie vingrojumi, muskuļu stiepšanas vingrojumi un tehnikas, mīksto audu tehnikas un locītavu mobilizācijas, līdzsvara un koordināciju treniņi.

Nodarbību vada Santa un Aļona

SALSA FITNESS

Vidējas intensitātes deju nodarbība, kura veidota uz Kubas salsas bāzes. Vienkārša horeogrāfija ar latino dejām raksturīgu kustību plastiku. Nodarbības nobeigumā vingrinājumi ķermeņa muskulatūras nostiprināšanai. Dejas sporta apavos, ērtā apģērbā vai sporta tērpā un nav nepieciešama iepriekšēja pieredze - SALSU var dejot visi! Pozitīvas emocijas un enerģijas apmaiņa garantēta.

Nodarbību vada Dace

APĻA TRENIŅŠ

Apļa treniņš ir augstas intensitātes treniņa metode, kura sastāv no spēka un kardio vingrinājumiem visām muskuļu grupām. Viens aplis sastāv no vairākiem vingrinājumiem, kuri tiek izpildīti viens aiz otra ar atpūtas pauzēm.

Nodarbību vada Madara

MOBILITĀTE UN STIEPŠANĀS

Mobilitātes un stiepšanās nodarbības uzlabo ķermeņa lokanību un kustību amplitūdu, samazina muskuļu sasprindzinājumu. Šādas nodarbības palīdz uzturēt labu locītavu funkcionalitāti, uzlabo muskuļu koordināciju un veicina pareizu ķermeņa stāju.

Nodarbību vada Madara

INTERVAL

INTERVAL nodarbībā tiek nodarbinātas visas muskuļu grupas. Nodarbība paredzēta ķermeņa svara samazināšanai, izturības un spēka attīstībai. INTERVAL treniņos tiek miksēti klasiskie spēka vingrinājumi ar kardio slodzi. Nodarbībās tiek izmantotas hanteles, gumija, slaidi, vingrošanas paklājs.

Nodarbību vada Madara